Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...29.05.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Виховання казкою Чомусь у деяких з нас слово «виховання»Асоціюється виключно з моралями: туди не ходи, цього не роби, так чинити не можна.От тільки ефект від такого виховання низький: у дитини може включитися режим «на ... Читати далі.

Як кинути годувати груддю дитину Як же швидко ростуть наші діти!Адже ще буквально вчора Ви несли з пологового будинку свою крихітку ...А тепер прийшов час вже відучувати дитину від грудного годування.Як кинути годувати груддю дитину, ... Читати далі.

У скільки років віддавати дитину в школу? Добрий день!У скільки років бажано віддавати дитину в школу?6 або 7?Заранее спасибо! Здравствуйте, Ольга! Дуже важливе питання.Сучасні провідні вчені (і ... Читати далі.

Як боротися з дитячою лінню? Ох вже ця лінь!Скільки батьківських нервів витрачено в безплідних спробах побороти лінь свого чада!Чому ж лінуються наші ... Читати далі.