Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...23.08.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Підлітки і їхні кумири У підлітковому віці спрага емоцій і нових яскравих вражень просто зашкалює.А тому не дивно, що саме підлітки дуже люблять «фанатіти» ... Читати далі.

Вплив мультфільмів на дітей На сьогоднішній день телебачення виконує не стільки інформативну функцію, скільки управляє мозком людини.Найстрашніше, що головними жертвами телевізійного божевілля стають маленькі діти.Передачі, ... Читати далі.

Чи можна застосовувати но-шпу при грудному вигодовуванні? Годую грудьми.Іноді болить голова - тиск.Чи можна застосовувати хоч зрідка но-шпу? Добрий ... Читати далі.

Йога для дітей Батьки стурбовані: сучасні діти все менше часу приділяють рухливим іграм і спорту, воліючи сидіти за комп'ютером.Як умовити їх відірватися від монітора і трохи розім'ятися?На допомогу може прийти йога для дітей. Традиційно йога вважається ... Читати далі.