Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...27.11.2015

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ІНФАНРИКС ™ ГЕКСА Інфанрікс ™ ГЕКСАкомбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту B, поліомієліту та інфекції, викликаної Haemophilus influenzae типу b (АаКДС-ГепВ-ІПВ/Хіб) (INFANRIX ™ HEXA combined diphtheria, tetanus, acellular pertussis, ... Читати далі.

Що робити, якщо інші діти кривдять вашої дитини? Якщо Ви раптом дізналися що Вашу дитину кривдять інші діти в садочку чи ... Читати далі.

Joypet - плойка ga ma.

Масаж у віці 1-3 місяці 1.Масаж обличчяЦей масаж (на відміну від масажу рук, наприклад) можна проводити як би "між справою" - для того, щоб приділити трохи уваги мускулатурі ... Читати далі.

Cтарший дочки 1 рік і 7 місяців, останнім часом стала дуже дратівлива Здрастуйте, у мене термін 28-29 тижнів, старшої ... Читати далі.