Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...01.02.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Чи можна перерахувати суму аліментів при погіршенні матеріального становища платника? здрастуйте.я плачу аліменти 1200гр, дитині немає ще 3-х років, моя колишня дружина пішла працювати.Я не ... Читати далі.

Задишка після прийому їжі при вагітності Добрий вечір!У мене термін 22 тижні, після кожного прийому їжі починається задишка, ком у горлі, ... Читати далі.

Нам 14 днів, малюк досі не ходить сам в туалет Підкажіть будь ласка нам 14 днів, а маля досi не ходить сам в туалет, ... Читати далі.

Фізичні вправи у віці 4-6 місяці Неодмінно продовжуйте розмовляти з малюком - але вже не так, як раніше, а більш інформативно - розповідаючи ... Читати далі.