Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...07.10.2015

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Вівсяне печиво Продукти: 500 г вівсяних пластівців, 250 г вершкового масла, 200 г цукру; 3 яйця; цедра лимона (якщо немає алергії на цитрус) Приготування Вівсяні пластівці додати ... Читати далі.

Нижня білизна для підлітків Підлітковий вік - дуже суперечливий: для батьків підлітки - все ще діти, а самі підлітки відчувають себе дорослими.Дівчатка, ... Читати далі.

Joypet - плойка ga ma.

Казкотерапія для дітей Напевно, більшість з нас в дитинстві любили слухати, а потім і читати чарівні казки, співпереживати героям чи навіть ... Читати далі.

Ріжуться зубки Коли у Вашого малюка починають різатися перші зубки, він випробовує нові для нього відчуття, які лякають його і доставляють дискомфорт.Дитина стає нервовим, вередує, у нього знижується апетит і порушується нормальний сон.Як допомогти ... Читати далі.