Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...21.10.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Зміна в Законі України щодо пільг багатодітним сім'ям 10 липня 2011 року набрав чинності Закон України Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" № 3525-VI від ... Читати далі.

На 27 тижні вагітності з'явилося молозиво.Це нормально? Добрий день!Підкажіть будь ласка, я на 27 тижні вагітності і в мене з'явилося молозиво.Це нормально що так рано? Добрий ... Читати далі.

У парламенті зареєстровано законопроект про 11-річну середню освіту Законопроект про введення 11-річної шкільної освіти зареєстрований в парламенті під № 6518. Авторами законопроекту є група народних депутатів від різних фракцій, що ... Читати далі.

На 27 тижні вагітності з'явилося молозиво.Це нормально? Добрий день!Підкажіть будь ласка, я на 27 тижні вагітності і в мене з'явилося молозиво.Це нормально що так рано? Добрий ... Читати далі.