Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...20.12.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Літня робота для підлітків Не за горами літні канікули, і школярі вже зараз передчувають заслужений відпочинок.Хтось збирається ... Читати далі.

Розвиток дрібної моторики у дітей Дрібна моторика - це здатність людини виконувати дрібні й точні рухи кистями і пальцями рук і ніг в результаті скоординованих дій трьох систем: нервової, м'язової і кісткової.Розвиток дрібної моторики ... Читати далі.

Як вчити з дитиною уроки? Ваш малюк вже першокласник!На його тендітні дитячі плечики лягає величезний тягар: гуляти тепер можна набагато менше, ... Читати далі.

Зміцнення імунітету дитини Під час вагітності Ви намагаєтеся правильно харчуватися, регулярно приймати вітаміни і робити зарядку в першу чергу для того, щоб малюк народився здоровим.Після ... Читати далі.