Дитячі стрижки для дівчаток (фото)

2leep.com

У догляді за волоссям дитини немаловажне значення мають дитячі стрижки, особливо для дівчаток. У цій статті ми розглянемо дитячі стрижки для дівчаток з фото.

Дитячі зачіски для короткого волосся не сильно відрізняються від дорослих, хоча дитячі волосся і стрижуться певним чином. Основне правило дитячої зачіски для короткого волосся - це

те, щоб вона не заважала дитині. Дівчинка не повинна весь час поправляти чубок, волосся не повинні лізти в очі або в рот. Зачіска повинна бути легкою і зручною для малятка, не доставляти їй незручностей.

Дитячі стрижки на довге волосся актуальні для дівчаток постарше, оскільки довге волосся у зовсім маленьких маляток не дуже зручні як для них самих, так і для їхніх мам. Волосся постійно плутаються, в них потрапляють всякі листочки, гілочки, травинки - доводиться це все вичісувати, що не доставляє дитині задоволення.

 

Якщо у вашої дівчинки довге волосся, то вихід є - їх просто потрібно прибирати, роблячи зручну і красиву зачіску.

У наступній статті ми якраз розглянемо декілька прикладів таких зачісок. Отримуйте нові статті сайту прямо собі на пошту! Впишіть свій e-mail:

ЦЕ ЦІКАВО:

загрузка ...01.11.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Хотіла почути Ваші поради по лактації Добрий день!Хотіла почути ваші поради по лактації.Я годую грудьми 3 тижні, молока прибуває багато, все ніяк не встановиться, прибуває болісно, буває, що ... Читати далі.

Детские раскраски онлайн Новогодний гномик весело смотрит и куда-то шагает. На картинке он один и очень удобен для раскрашивания. Подойдет для детей разного возраста. Можно использовать для обучения разным навыкам рисования,  в частности ... Читати далі.

Профілактика девіантної поведінки підлітків У нашому суворому світі всім доводиться несолодко, але особливо беззахисними перед життєвими реаліями найчастіше виявляються підлітки: їх власні переживання, пов'язані з перехідним віком, буквально «нашаровуються» на ... Читати далі.

Тиждень протипожежної безпеки для дошкільнят У дитячій бібліотеці ім.К.І.Чуковського триває місячник безпеки життя дошкільнят.Цей тиждень була присвячена вивченню правил протипожежної безпеки.Сьогодні на черговому занятті дітлахам з дитячого саду № 118 «Ягідка» ... Читати далі.