Листівки на 8 Березня своїми руками

Листівки на 8 Березня своїми рукамиЩо можуть подарувати діти своїм мамам і бабусям на 8 Березня? Здавалося б, небагато - лише поробки да листівки. Але це вже багато - адже головне не вартість подарунка, а те, що зроблений він з любов'ю. Країна Рад розповість, як зробити листівки з 8 Березня своїми руками.

Листівка «Домашні обов'язки»

Кожна мама мріє, щоб її дитина була їй помічником. І їй буде удвічі приємно, якщо крім листівки з 8 Березня син чи донька запропонує їй у подарунок свою допомогу, яка не обмежиться лише одним днем у році. А саморобна листівка дозволить перетворити розподіл домашніх обов'язків у захоплюючу гру. Як саме? Зараз дізнаєтеся.

Щоб зробити таку листівку, нам знадобляться:

аркуш цупкого паперу щільна кольоровий папір або тонкий кольоровий картон тонкий фломастер або кольорова ручка ножиці клей ПВА

Спочатку складаємо аркуш цупкого паперу для листівки вдвічі по горизонталі. Найкраще взяти білу папір. Якщо ви вирішили взяти кольорову - вона повинна бути світлого відтінку. Потім вирізаємо з цупкого кольорового паперу або тонкого картону квітковий горщик і приклеюємо його в нижній частині лицьового боку нашої листівки. Потрібно приклеювати тільки низ і бічні сторони горщика, а верх залишити не приклеєним, щоб вийшов своєрідний «кишеньку».

Потім вирізаємо з кольорового паперу кілька різнокольорових квіточок і зелені стебельця з листочками. Стеблинки повинні бути достатньо широкими, щоб на звороті можна було написати кілька слів. Приклеюємо стеблинки зі зворотного боку квіточок і чекаємо, поки висохне клей.

Потім на зворотному боці кожного стебельця пишемо певну домашню обов'язок, наприклад, «гуляти з собакою», «витирати пил», «мити посуд» і т. п. У середині листівки пишемо: «Вибери квіточка з горщика, і ти дізнаєшся, яку домашню обов'язок я буду виконувати на цьому тижні ».

Все, що нам залишилося - це «посадити» квіти в горщик і подарувати листівку!

Листівка «Сумочка»

Листівки на 8 Березня своїми рукамиЗвичайні прямокутні листівки з 8 Березня вже давно нікого не дивують. А що, якщо зробити листівку незвичайної форми - наприклад, у вигляді елегантної дамської сумочки? Для виготовлення такої листівки нам потрібно взяти:

щільну кольоровий папір або тонкий картон фарби (за бажанням) блискітки в тюбику (за бажанням) ножиці олівець клей пластмасові стрази

Спочатку складаємо наш лист щільного паперу або тонкого картону. Для цього згинаємо його приблизно на одну третину лицьовою стороною назовні. При бажанні можна прикрасити папір за допомогою фарб і різнокольорових блискіток в тюбику. Але потрібно дочекатися, поки фарба і блискітки висохнуть, перш ніж продовжувати роботу.

Листівки на 8 Березня своїми рукамиПотім малюємо на складеній папері обриси сумки з ручкою (як це має виглядати, ви можете побачити на малюнку праворуч). Сама сумка повинна бути намальована на подвійному шарі паперу (складеному ділянці), а ручка - на одинарному.

Потім вирізаємо сумку по контуру (при цьому місце згину паперу розрізати не потрібно!). Також вирізуємо арку під ручкою, залишивши низ недоторканим - потім ми відігніть вийшов шматок і зробимо з нього застібку для нашої сумки.

Перевертаємо листівку лицьовою стороною вниз. Намазуємо ручку клеєм і приклеюємо пластмасові стрази або інші прикраси. Усередині листівки пишемо побажання. Складаємо листівку, загинаємо закриває клапан і приклеюємо на нього гудзик для прикраси. Листівка-сумка готова!

Листівка «Будиночок»

Листівки на 8 Березня своїми рукамиЛистівка з 8 Березня у вигляді будиночка, з віконець якого визирають члени сім'ї, - відмінний подарунок для мами! Щоб її зробити, нам знадобляться:

аркуш щільного білого паперу аркуш тонкого картону олівці або фломастери фотографії членів сім'ї канцелярський ніж ножиці скотч клей

Спочатку малюємо фломастерами або олівцями на аркуші білого паперу будиночок з віконцями (кількість віконець дорівнює кількості членів сім'ї). За допомогою канцелярського ножа акуратно вирізуємо віконця, щоб вийшли ставні, які можна відкривати і закривати.

Під кожне віконце підкладаємо фото одного з членів сім'ї і акуратно приклеюємо його скотчем до зворотному боці листівки. Вирізаємо будиночок за допомогою ножиць, кладемо його лицьовою стороною вниз. Змащуємо контур зворотного боку будиночка клеєм і приклеюємо до нього лист тонкого картону. Коли клей висохне, обрізаємо зайву картон - листівка готова!

Ось такі листівки з 8 Березня можуть зробити діти в подарунок своїм мамам і бабусям.

Листівки на 8 Березня своїми руками +6
# 1 Юля Терещенко мені все подобається особливо робота з паперу
Цитувати
+6
# 2 Аня Мангасарова Просто немає слів!!!!
Цитувати
+4
# 3 ангел з ріжками мені не дуже сподобалося ... Я краще роблю ...
Цитувати
+16
# 4 JANE Листівка «Сумочка» найкраща я таку робила всім дуже сподобалася!
ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ!
:) :) :) :) :) :) :)
Цитувати
-3
# 5 Анютка дурандіна все це я вже виділа = (а для мами не че підходящого не знайшла = (
Цитувати
+2
# 6 Vlada ну мені потрібно що небудь серйозніше!
Цитувати
-6
# 7 Юльчик я нічого такого не побачила все це хрень
Цитувати
+8
# 8 Катрін Мені дуже подобається ручна робота особливо откриткі.Когда вчилася в школі теж робила листівки і дарувала на свята
Цитувати
19.04.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Ігри влітку для дітей Влітку ігри для дітей стають набагато більш рухливими й різноманітніше.Ще б!Адже на ... Читати далі.

Самооцінка підлітка Підлітковий вік - непростий життєвий етап для дитини.У цьому віці думка однолітків ... Читати далі.

Дитина дуже нервовий.Методи виховання. Сьогодні ми продовжимо тему неврівноважених, запальних дітей, яка була порушена у минулій статті, і торкнемося методів виховання таких дітей. Ще раз звертаю увагу, як це зробила в ... Читати далі.

Як прищепити дитині любов до читання? Книга будить фантазію і уяву, розважає, виховує і повчає.Крім того, книга корисна навіть з чисто практичної точки зору.Читаючи книги, можна ... Читати далі.