У дитини в 2 роки 9 місяців часті істерики

Моїй доньці 2 роки 9 місяців. Вона дуже примхлива, все кидає, огризається, закочує істерики. Мені часом здається що в ній біс. Підкажіть що робити і пройде це з віком? заранее спасибо!

Дитячий психолог Раїса ТолочкоЗдравствуйте, Катя!
Таке буває, якщо використовуються неправильні методи виховання дитини (наприклад, вседозволеність або непослідовність у вимогах дорослих до дитини - один раз так не можна, наприклад, кричати на дорослого, а в інший раз сходить з рук). Чим раніше дитину знайомлять з правилами поведінки і чим послідовніше вимагають їх виконання, тим швидше і легше дитині прийняти ці правила. Це не означає, що він не буде їх порушувати (таким чином дитина проявляє свою самостійність, як би відчуває дорослого), але це будуть винятки, поодинокі випадки. Якщо раніше Ваша дівчинка поводилася добре, а потім так різко змінилася, то це може бути проявом кризи 3-х років. Якраз до цього віку дитина проходить стадію дорослішання, коли з'являється власне "Я" і це може проходити досить бурхливо, емоційно нестабільний. І ще один варіант - це проблеми зі здоров'ям. Тому необхідно проконсультувати дитину спочатку у невропатолога чи психоневролога. Якщо лікар не знайде патології, значить шукайте причини в сім'ї, в своїй поведінці з дитиною (адже діти - це те, що на них "написала родина"). Як боротися з істериками прочитайте в моїх попередніх відповідях на це питання. Головне в таких ситуаціях - "не завестися" самим дорослим. Тому я Вам бажаю витримки, терпіння і такту у спілкуванні з дитиною. Удачі!
З повагою, Раїса. Всі консультації: Дитячий психолог
24.06.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Перевірений Спосіб Досягти Гармонії в Сім'ї Кажуть, любов - це бажання зробити іншу людину щасливою, а ідеальні відносини - це такі відносини, при яких подібне прагнення присутнє ... Читати далі.

Коли потрібно привчати до горщика і як це робити? Яка мама не мріє скоріше привчити свого малюка ходити на горщик, коли нарешті можна буде забути про постійну зміну підгузників?Батьки, ... Читати далі.

Харчування при грудному вигодовуванні Грудне молоко як не можна краще підходить для вигодовування дитини, особливо на початку - в ... Читати далі.

Чи потрібно лікувати хелікобактер? Добрий день.Зараз "дуже модно" лікувати мікроб хелікобактер.Здала аналізи, його у мене нібито виявили.Підкажіть будь ласка чи варто починати лікування, чи дійсно це так небезпечно, як ... Читати далі.