У дитини в 2 роки 9 місяців часті істерики

Моїй доньці 2 роки 9 місяців. Вона дуже примхлива, все кидає, огризається, закочує істерики. Мені часом здається що в ній біс. Підкажіть що робити і пройде це з віком? заранее спасибо!

Дитячий психолог Раїса ТолочкоЗдравствуйте, Катя!
Таке буває, якщо використовуються неправильні методи виховання дитини (наприклад, вседозволеність або непослідовність у вимогах дорослих до дитини - один раз так не можна, наприклад, кричати на дорослого, а в інший раз сходить з рук). Чим раніше дитину знайомлять з правилами поведінки і чим послідовніше вимагають їх виконання, тим швидше і легше дитині прийняти ці правила. Це не означає, що він не буде їх порушувати (таким чином дитина проявляє свою самостійність, як би відчуває дорослого), але це будуть винятки, поодинокі випадки. Якщо раніше Ваша дівчинка поводилася добре, а потім так різко змінилася, то це може бути проявом кризи 3-х років. Якраз до цього віку дитина проходить стадію дорослішання, коли з'являється власне "Я" і це може проходити досить бурхливо, емоційно нестабільний. І ще один варіант - це проблеми зі здоров'ям. Тому необхідно проконсультувати дитину спочатку у невропатолога чи психоневролога. Якщо лікар не знайде патології, значить шукайте причини в сім'ї, в своїй поведінці з дитиною (адже діти - це те, що на них "написала родина"). Як боротися з істериками прочитайте в моїх попередніх відповідях на це питання. Головне в таких ситуаціях - "не завестися" самим дорослим. Тому я Вам бажаю витримки, терпіння і такту у спілкуванні з дитиною. Удачі!
З повагою, Раїса. Всі консультації: Дитячий психолог
17.09.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Як написати лист Дідові Морозу? Поява Діда Мороза в будинку з нетерпінням чекає кожна дитина.Адже довгоочікувані новорічні подарунки так приємно отримати саме від Дідуся.Звичайно, подарунки від батьків також бажані, але привнести в життя ... Читати далі.

Як довго заживають шви після пологів? Здрастуйте!Підкажіть будь ласка, пройшло вже 6 тижнів після пологів, шви були не великі і все вже зажило ...вирішили зайнятися з чоловіком сексом і тільки він "доторкнувся" .... як мені ... Читати далі.

Вальдорфська педагогіка Система Монтессорі - далеко не єдина альтернативна педагогічна система.Дуже популярна, наприклад, вальдорфська педагогіка, основні принципи якого були розроблені австрійським філософом Рудольфом Штайнером.У ... Читати далі.

Як впоратися з частими застудами після відвідування дитячого саду? Здрастуйте!Нам 3 роки 3 місяці ми почали ходити в дитячий садок, але ми по ходимо 2-3 дні і починаємо хворіти, тільки вийдемо в ... Читати далі.