У дитини в 2 роки 9 місяців часті істерики

Моїй доньці 2 роки 9 місяців. Вона дуже примхлива, все кидає, огризається, закочує істерики. Мені часом здається що в ній біс. Підкажіть що робити і пройде це з віком? заранее спасибо!

Дитячий психолог Раїса ТолочкоЗдравствуйте, Катя!
Таке буває, якщо використовуються неправильні методи виховання дитини (наприклад, вседозволеність або непослідовність у вимогах дорослих до дитини - один раз так не можна, наприклад, кричати на дорослого, а в інший раз сходить з рук). Чим раніше дитину знайомлять з правилами поведінки і чим послідовніше вимагають їх виконання, тим швидше і легше дитині прийняти ці правила. Це не означає, що він не буде їх порушувати (таким чином дитина проявляє свою самостійність, як би відчуває дорослого), але це будуть винятки, поодинокі випадки. Якщо раніше Ваша дівчинка поводилася добре, а потім так різко змінилася, то це може бути проявом кризи 3-х років. Якраз до цього віку дитина проходить стадію дорослішання, коли з'являється власне "Я" і це може проходити досить бурхливо, емоційно нестабільний. І ще один варіант - це проблеми зі здоров'ям. Тому необхідно проконсультувати дитину спочатку у невропатолога чи психоневролога. Якщо лікар не знайде патології, значить шукайте причини в сім'ї, в своїй поведінці з дитиною (адже діти - це те, що на них "написала родина"). Як боротися з істериками прочитайте в моїх попередніх відповідях на це питання. Головне в таких ситуаціях - "не завестися" самим дорослим. Тому я Вам бажаю витримки, терпіння і такту у спілкуванні з дитиною. Удачі!
З повагою, Раїса. Всі консультації: Дитячий психолог
04.10.2015

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


У дитини 4-х років часто істерики і плач Здравствуйте, подскажите, нашому синові 4 роки, він часто істерить і плаче.Все, що він не попросить, погуляти, іграшку, їсти, в туалет і ... Читати далі.

Дитині 1.7.Круглі червоні плями Здравствуйте.Дитині 1.7.Вже місяць турбує висип (круглі червоні плями).Лікар призначав Атоксіл і Пімафукорт мазь, все пройшло, а через тиждень знову з'явилася.Що це, які ... Читати далі.

Нервнопсихичеськоє розвиток.7-й місяць Протягом сьомого місяця життя продовжують інтенсивно удосконалюватися ті навички й уміння, що вже були освоєні малюком раніше.І, звичайно ж, купуються нові - на радість батькам і ... Читати далі.

Лікування молочних зубів На жаль, багато батьків зневажають здоров'ям молочних зубів своїх чад - мовляв, вони все одно випадуть, ... Читати далі.