У дитини в 2 роки 9 місяців часті істерики

Моїй доньці 2 роки 9 місяців. Вона дуже примхлива, все кидає, огризається, закочує істерики. Мені часом здається що в ній біс. Підкажіть що робити і пройде це з віком? заранее спасибо!

Дитячий психолог Раїса ТолочкоЗдравствуйте, Катя!
Таке буває, якщо використовуються неправильні методи виховання дитини (наприклад, вседозволеність або непослідовність у вимогах дорослих до дитини - один раз так не можна, наприклад, кричати на дорослого, а в інший раз сходить з рук). Чим раніше дитину знайомлять з правилами поведінки і чим послідовніше вимагають їх виконання, тим швидше і легше дитині прийняти ці правила. Це не означає, що він не буде їх порушувати (таким чином дитина проявляє свою самостійність, як би відчуває дорослого), але це будуть винятки, поодинокі випадки. Якщо раніше Ваша дівчинка поводилася добре, а потім так різко змінилася, то це може бути проявом кризи 3-х років. Якраз до цього віку дитина проходить стадію дорослішання, коли з'являється власне "Я" і це може проходити досить бурхливо, емоційно нестабільний. І ще один варіант - це проблеми зі здоров'ям. Тому необхідно проконсультувати дитину спочатку у невропатолога чи психоневролога. Якщо лікар не знайде патології, значить шукайте причини в сім'ї, в своїй поведінці з дитиною (адже діти - це те, що на них "написала родина"). Як боротися з істериками прочитайте в моїх попередніх відповідях на це питання. Головне в таких ситуаціях - "не завестися" самим дорослим. Тому я Вам бажаю витримки, терпіння і такту у спілкуванні з дитиною. Удачі!
З повагою, Раїса. Всі консультації: Дитячий психолог
06.02.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Чи потрібно зціджувати, якщо молока багато і чи можна заморожувати грудне молоко? Ми на природному вигодовуванні, дитинка не примхливий, все нормально, спить і їсть добре, тільки проблеми зі стільцем.Тепер тільки ... Читати далі.

Судоми при підвищенні температури Здрастуйте!У моєї сестрички були судоми.У перший раз у віці 1,1 г і вдруге в 1,8 р.І траплялося все це під час ... Читати далі.

Аудіокниги для дітей: користь чи шкода? На жаль, багато дітей не особливо люблять читати: для них читання - не задоволення, а не особливо приємний обов'язок.Але важко знайти дитину яка не любить, коли йому читають вголос.Ось ... Читати далі.

Розвиток по місяцях.Дитина 3 місяці. Дитина в 3 місяці вже досить добре контролює рухи голови і, сидячи ... Читати далі.