Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

22.11.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


У дитини 8 років гіперкінези різного характеру Добрий день!Дитині 8,5 років.Спостерігаються гіперкінези різного характеру - сіпання плечима, шийкою.На МРТ все ... Читати далі.

Чтобы в "Уютном дворике" купить детскую площадку для дачи срочно, звоните по 8(3513) 64-30-78.

Висип з віку 1 місяць Здрастуйте!Моїй доньці 7 міс.Висип почалася з місяця, червоними прищиками з білими верхівками, спочатку нам сказали що це гормональне і саме пройде, наш педіатр відправив нас ... Читати далі.

Фізичний розвиток підлітка Хто такі підлітки?Які особливості фізичного розвитку підлітків?На що повинні ... Читати далі.

Чому 6-ти річна дитина на уроках плаче? Чому 6-ти річна дитина (хлопчик) плаче на уроках, хоче маму.І вдома плаче постійно.Дайте будь-ласка пораду. Привіт Наталя! Якщо дитина ... Читати далі.