Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

30.08.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Раскраски для 4 лет Свечка в подсвечнике с ручкой в виде кольца. Большой рисунок на весь лист без маленьких деталей, которые трудно и долго зарисовывать, ... Читати далі.

Акушер-гінеколог Добрий час доби!У мене були довгі, важкі пологи.Народила сама.Розрізи внутрішні і зовнішні скрізь де тільки можна.Минуло вже 6 місяців.Я не можу займатися сексом.Мені дуже боляче!У мене немає ... Читати далі.

Часті апное у недоношеної дитини Здравствуйте.Донька народилася на терміні 26 тижнів з вагою 850г.У пологовому будинку вводили Куросурф.Зараз лежить в реанімації недоношених ... Читати далі.

Здоров'я підлітків Підлітковий вік - це період статевого дозрівання і бурхливого фізичного розвитку.Різкі зміни в будові організму не можуть не позначитися на здоров'ї підлітків.Що ... Читати далі.