Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

12.02.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Чи не небезпечно що дитина в 11 місяців не їсть прикорм, а тільки ГВ? Привіт моїй донечці 11 місяці, ми повністю на ГВ і кисломолочних ... Читати далі.

Сніданок для дітей Усім відома приказка «сніданок з'їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогу».З їжі, приготовленої на сніданок, організм повинен засвоювати найбільше корисних ... Читати далі.

Вчимо малюків вважати: порядковий рахунок ЗмаганняЯкось лось запитав лисицю:- Хто швидше всіх у лісі?Вовк сказав: - Звичайно я!- Я!- Захрюкав свиня.- ... Читати далі.

Корисні властивості фенхелю Корисні властивості фенхелю (званого також солодкий кріп або аптечний кріп) були відомі ще в античному світі: сам «батько медицини» Гіппократ застосовував фенхель як лікарський засіб.Яку користь нашому здоров'ю може ... Читати далі.