Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

16.08.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Після застосування свічок Аверол виділення Здрастуйте!Я на восьмому місяці вагітності.Мені виписав лікар для профілактики свічки аверол.Після вставлення на ... Читати далі.

Доньці 4 роки, дуже багато плаче Здравствуйте.Доньці 4 роки.Дуже багато плаче .. ... Читати далі.

Як пояснити дитині, звідки беруться діти Багато батьків замислюються над тим, як пояснити дитині, звідки беруться діти.Це досить делікатна тема, тому батьки відкладають момент одкровення до тих пір, поки дитина вже сам ... Читати далі.

Моєму синові 5 років, погано поводиться в класі Здрастуйте!Моєму синові 5 років він ходить на підготовку до школи.Вчителька скаржиться на його поведінку, то сміється під час уроку то образив когось і тд.кожен ... Читати далі.