Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

19.04.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!Гемофільна інфекція (ХІБ) Збудник Паличка інфлюенци типу В.Шляхи передачі Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом - при кашлі, чханні, а також зі слиною.Джерелом інфекції може бути тільки людина.Групи ризику Частіше хворіють діти у віці ... Читати далі.

Як зміцнити імунітет дитини? Осінь - це не тільки «золота пора», але і час хвороб.Захворювань в цей час року особливо схильні діти.По-перше, їх організм слабше, ... Читати далі.

Проблеми зі шлунком, нудить, і іноді ниючі стан Здравствуйте, доктор.У мене проблеми зі шлунком, нудить, і іноді ниючі стан.У мене діабет 2 ступеня, приймаю 2 рази на день діафорьін 850, цукор 7-8 ... Читати далі.

Скажіть будь ласка, як краще адаптувати до дитячого садка? Здрастуйте! Віддала свою дочку ... Читати далі.