Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

26.04.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Проблеми з батьками: батьки-алкоголіки Ця стаття присвячена не батькам, а скоріше дітям, які стикаються з великими проблемами в сім'ї.Алкоголізм, жорстокість, нескінченні сварки, нерозуміння ...Скільки доводиться переносити ніжному дитячому сердечку!Проблеми з ... Читати далі.

Як мені відучити дитину їсти по ночах і не спати разом? Здрастуйте!Після народження моя донечка (це друга дитина) спала в своєму ліжечку але не боргу.З двох місяців перестала спати окремо, по ночах часто прокидалася ... Читати далі.

Чому дитина плаче? З самого народження дитини плач - це його засіб спілкування з навколишнім світом.Якщо дитина голодна або прийшов час змінити підгузник, якщо його щось ... Читати далі.

З якого терміну треба відвідувати заняття для вагітних? Привіт Світлана!Я на третьому місяці вагітності, в жіночій консультації говорили про заняття для вагітних, скажіть, з ... Читати далі.