Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

23.09.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Детские бесплатные раскраски Санта Клаус и северный олень. Композиция разукрашки не сложна. Западный дед мороз собирается вывести оленя из стойла чтобы развозить подарки, для этого он двумя руками взялся за загородку. Олень смотрит на Санту ... Читати далі.

Як боротися із соромом, хлопчик 6 років? Здрастуйте!Моєму синові 6 років, ходить в перший клас, хороший ... Читати далі.

Якщо дитина кусається Чому дитина кусається?Це питання турбує дуже багатьох батьків.Дитина може вкусити когось із батьків, інших дорослих або дітей.Як відучити дитину кусатися?Як поводитися, якщо Ваша дитина Вас вкусив? ... Читати далі.

Перші дні після пологів Пологи позаду і ось ви переступаєте поріг рідного дому з малюком на руках.Перші дні, а то й місяць вас ... Читати далі.