Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

20.12.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Як опледеліть алергенний продукт? Здравствуйте.Моїй доньці 1,5 місяців.На змішаному годуванні.алергія харчова на багато продуктів.спочатку ... Читати далі.

Чтобы в "Уютном дворике" купить детскую площадку для дачи срочно, звоните по 8(3513) 64-30-78.

Фенхель для новонародженого Здуттям живота, або коліками, страждають усі люди.Але справа в тому, що новонародженим коліки приносять найбільше проблем.Коліки в новонародженого - це ... Читати далі.

Дітей треба балувати ... з розумом «Все найкраще - дітям!» - Таким гаслом керуються практично всі батьки.Але деякі з них слідують цьому слогану занадто завзято. Якщо ... Читати далі.

Аденоідіт і набряк носоглотки у дитини Здравствуйте, подскажите, у дитини аденоідіт і набряк носоглотки, лор-лікар говорить, що слизова синюшна це алергія.Набряк посилився після промивання соляним ... Читати далі.