Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

25.06.2016

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Свято 23 лютого в школі: ігри та конкурси 23 лютого діти не тільки вітатимуть із Днем захисника Вітчизни своїх тат і дідусів, але і напевно відзначать свято 23 лютого в школі.Як ... Читати далі.

Як навчити читати дитину Читання - це пізнання світу.Книги вчать, змушують міркувати, виховують характер.Деякі книги навіть здатні повністю перевернути власний світогляд.Хіба можна уявити собі людину, яка б не оцінив значимість книги?Але ... Читати далі.

На 5-й день після пологів немає молока.Як налагодити ГВ? Добрий день!П'ятий день після пологів, молоко поки не надходить, дитинка хоче їсти, доводитися годувати сумішшю, а так цього не хочеться.Як допомогти налагодити лактацію. ... Читати далі.

Новий закон про вищу освіту Новий закон про вищу освіту може бути прийнятий у жовтні 2010 року.Про це заявив ... Читати далі.