Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

04.03.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Купання дітей у море Говорячи про купання дітей у море, необхідно перш за все згадати про те з якого віку взагалі рекомендується ... Читати далі.

Чтобы в "Уютном дворике" купить детскую площадку для дачи срочно, звоните по 8(3513) 64-30-78.

Чи легко бути батьком підлітка? Підліток ...Ще вчора Ваша дитина була ще зовсім крихіткою, Ви брали його на ручки, заколисували колискової, а сьогодні він вже виріс, він ... Читати далі.

Підсумки Другого всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Весняні зірочки» В КДЮСШ № 5 відбувся Другий ... Читати далі.

Як навчити дитину кольорам Дорослі сприймають кольори як щось само собою зрозуміле: червоний - це червоний, зелений - це зелений.І вже не пам'ятають, що в дитинстві їх учили розрізняти кольори так само, як, ... Читати далі.