Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

17.04.2014

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Система Монтессорі Крім традиційної педагогіки існує величезна кількість експериментальних педагогічних систем.Якісь з них виявилися неспроможними і потерпіли провал, а деякі використовуються й зараз (правда, в дещо видозміненому вигляді).Одна з ... Читати далі.

Яку школу обрати? Питання про те, яку школу вибрати, батьки майбутніх першокласників задають собі не раз.Чи сподобається в школі дитині?Чи достатньо сильна «база» у ... Читати далі.

Годування груддю В даний час роблять непогані молочні суміші, АЛЕ нічого краще материнського молока ще не придумали.Кожна мама хоче дати своїй дитині найкраще, і перше з чого слід почати, це з годування ... Читати далі.

Кір, краснуха, паротит Кір Збудник Вірус кору.Шляхи зараження Повітряно-крапельнийІнкубаційний період Період від моменту зараження до захворювання складає 9-11 днів.Симптоми.Загальний опис Це гостре респіраторне, ... Читати далі.