Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

31.03.2015

Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Чи можна приймати магне-В6 немовляті Добрий день!Скажіть будь ласка, чи можна приймати магне-В6 дитині 3,5 міс, препарат призначив невролог (у дитини закладений ніс, особливо вночі).Консультувалися у лор-лікаря, направив до невролога. Шановна Оксано!Закладеність носа ... Читати далі.

Хотіла б народжувати у Вас.Скажіть це можливо? Здрастуйте!Чула про Вас, як про хорошого фахівця і хотіла б народжувати у Вас ... в 3 пологовому будинку ..Скажіть це можливо?ПДР 9 травня Шановна Даша!Звичайно, можна.Ви ... Читати далі.

У доньки проблеми з походами в туалет Добрий день!Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо у доньки проблеми з походами в туалет.Їй 3 роки 5 місяців.4 місяці як перейшлив ... Читати далі.

Масаж у віці 1-3 місяці 1.Масаж обличчяЦей масаж (на відміну від масажу рук, наприклад) можна проводити як би "між справою" - для того, ... Читати далі.