Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

20.06.2018

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!У дитині 5 місяців червоніють долоньки Дитині 5 місяців, червоніють долоньки.з чим це може бути пов'язано? Юлія, для того, щоб виключити алергічний компонент, необхідно здати аналіз крові на імуноглобулін Е загальний, а ... Читати далі.

Навчальна мотивація школяра На дворі літо і, здавалося б, можна забути про школу і разом з дитиною ... Читати далі.

Новорічний дитячий святковий стіл Якщо ви святкуєте Новий рік великою ... Читати далі.

«Веселий рахунок» С.Я.Маршак 1.Ось один иль одиниця,Дуже тонка, як спиця. 2.А ось це цифра два.Помилуйтеся, яка:Вигинає двійка шию,Волочиться хвіст за нею. 3.А за ... Читати далі.