Харчування під час вагітності

харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - запорука нормального розвитку і формування організму майбутньої дитини. Пам'ятайте ваша дитина - це те, що ви їсте. Всі свої «будівельні матеріали» ваш малюк отримує від вас. При недостатньому харчуванні під час вагітності значно частіше бувають викидні, передчасні пологи, народжуються діти з різними внутрішньоутробними дефектами та ін

У той же час, відому думку про те, що майбутній матері потрібно «їсти за двох» не можна визнати правильним.

Надмірне харчування під час вагітності, особливо споживання великої кількості вуглеводів, призводить до зайвої наростання маси тіла, а в деяких випадках розвитку ожиріння у матері і народженням надмірно великого дитини, що може послужити причиною ускладнень в пологах.

Що не можна вагітній? Спробую представітьето у вигляді таблиці:

Небажано (тобто іноді в невеликих кількостях можна - але тільки щоб ніхто цього не бачив!) Забудьте про це до кінця вагітності і грудного вигодовування! Гостре

Солоне

Пряне

Смажене

Шоколад (це було найважче під час моєї вагітності! : (

Какао

Натуральна кава

Цитрусові

Гриби Гострі соуси

Гірчиця

Хрін

Перець

Кока-кола

Пам'ятайте: правильне харчування під час вагітності має бути не рясним, а повноцінним і різноманітним, відповідним фізіологічним потребам матері і майбутнього малюка. Дозвольте собі найкраще!

Про харчування після пологів, під час годування грудьми читайте тут.

19.01.2017

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Підкажіть як з Вами можна зв'язатися?Отримати консультацію? Здрастуйте!Підкажіть як з Вами можна зв'язатися?Отримати консультацію? Прийом ... Читати далі.

Як боротися з дитячою лінню? Ох вже ця лінь!Скільки батьківських нервів витрачено в безплідних спробах побороти лінь свого чада!Чому ж лінуються наші ... Читати далі.

Дитина 2-х років не розлучається з iPad Здрастуйте!Артему 2 роки і 2 місяці.Пішли в ... Читати далі.

Які аналізи необхідно пройти перед припіканням ерозії? Здрастуйте!Скажіть, будь ласка, які аналізи необхідно пройти перед припіканням ерозії?Чи варто її припікати (родила) і яким способом, ... Читати далі.